Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wysoka Wieś

Wysoka Wieś, warmińsko-mazurskie

  • 2 700 000 zł
  • 216,06 m²
  • 12 496,53 zł/m²

Zdjęcie

Mikołaj Matejko

Skontaktuj się

Dom Wysoka Wieś

Wysoka Wieś, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

2 700 000 zł

216,06 m²

12 496,53 zł/m²

Dom Wysoka Wieś

Zaktualizowane: 18 maja 2026

2 700 000 zł 216,06 m² 12 496,53 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
8 689 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

8 689 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 700 000 zł (12 496,53 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Wysoka Wieś)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 216,06 m², 5 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   materiał budowy: drewno
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Działka: 8 689 m²
  •   kształt: nieregularny; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Inwestycja "Wysoka Wieś" położona na terenie Wzgórz Dylewskich w województwie warmińsko-mazurskim, w otoczeniu natury zapewniającym pełną prywatność i spokój.
Działka o powierzchni ok. 1 ha gwarantuje dużą przestrzeń, intymność oraz naturalne, zielone otoczenie z zachowaniem swobodnego zagospodarowania terenu.
Dom o powierzchni ok. 216 m2 został zaprojektowany jako nowoczesna rezydencja o charakterze second home, z dużymi przeszkleniami i otwarciem na taras o powierzchni ok. 141 m2. (...)

Agent

Mikołaj Matejko

518 266...

518 266 096

89 519 58 10

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

518 266...

518 266 096

89 519 58 10

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.